. Chat Sitesi, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Almanya Sohbet

Anasayfa > Genel > Almanya Sohbet
chat, chat siteleri

Bugün biraz Türkiye sınırları dışına çıkıp Avrupa’nın en büyük Türkler’in yoğun olduğu bir ülke olan Almanya Gurbetci Türk Bay ve Bayanlarla tanışmanız için bugün sizlere biraz sohbet odalarımız hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Bu bilgilerımız ve paylaşım makalemiz sayesin de sizler de kolay bir şekil de Gurbetci Almanya da yaşayan Kızlarla ve Erkeklere sitemiz üzerin de tanışabilir, ileriye dönük güzel bir beraberlik arkadaşlık kurabilirsiniz.

Ekmek peşinde yada daha iyi bir gelecek için güzelim ülkemiz den Yıllar önce kendi memleket ve yaşadıkları toprakları bırakıp, gurbet ellere düşen gurbetci vatandaşlarımızın bir nebze olsada Özlem, hasretliklerini gidermek için sitemiz artık sizlere bundan sonra Avrupa’nın bir çok ülkesin de yaşayan yabancı ve Türk Bayanlarla daha yakından tanışıp ileriye dönük arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olmaktadır. Almanya sohbet odalarımıza sizler de Google üzerin den üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de muhabbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Türkiye de belkide Ailesini, sevdiğini nişanlısını karısını kocasını çocuğunu bırakıp sırf gecimini sağlamak ve geleceğe dayalı güzel bir geçmişleri olsun diye sevdiklerini bırakıp, gurbet ellere ekmek davası peşine düşen Gurbetcilerimizle bugün daha yakından arkadaş olmanıza yardımcı oluyoruz. Peki bunu nasıl sağlıyoruz?, diye merak ediyorsanız biraz sizlere bu konu da detaylı bir ön bilgilendirme yapmak istiyoruz. Sitemiz üzerinden sizler de Almanya, Hollanda, Fransa, Amerika, İngiltere, İsveç, İsviçre, Londra, Paris, Azerbaycan, Hollanda İngiltere gibi yabancı ülkeler de yaşayan Türk erkek ve dul bayanlarla sizler de sitemiz odalarında tanışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlemler, öncelikle Google aramasında sitemize ulaşabileceğiniz belli başlı anahtar kelimeler olarak bizlere Almanya bayan siteleri gibi kelimeler de sitemize ulaşarak, ana sayfamızda bulunan sohbet linkimize tıklayarak kendinize takma bir isim (nick) rumuz alarak sizler de Almanya sohbet odalarımzıa giriş yapmış olursunuz.

almanya-bayan-siteleri

Almanya da Türkler’in yoğun olarak yaşadıkları şehirlere göz atacak olursak genellikle Almanya’nın en büyük şehirleri bellidir. Aşağıda sizlere Almanya hakkında ve Şehirleri hakkında geniş bir tanıtım yapılmıştır.

Almanya Şehirleri

Türkiye’nin en iyi şekilde anlaştığı ve insanlarımızın gitmek istediği Almanya Şehirleri hakkında bugün sizlere genel bir tanıtım suncaz.

Almanya Avrupa ülkelerinin en büyüğü ve en güzeli sıramalamasında ve ülke nufüsünün son dönemde çalışan bir çok kesimin Gurbetci Türk vatandaşlarımızdan oluştuğu Almanya ile hem siyasi hemde strazik yönden Alış verişlerimiz tamamen dosthane bir şekil de geçmektedir. Almanya Türk insanlarına sıcak kanlı ve yardım severdirler. Herhangi bir art ve kötü niyet düşmanlık asla kin nefret duymamaktalar. Türkler’in hemen hemen Almanya’nın her şehrinde yer almaktadırlar.

Almanya da yaşayan Gurbetcilerimizin yaşadıkları bölgeler ve Almanya’ya gitmeyi düşünen siz değerli Almanya chat ve sohbet kullanıcılarımız için biraz Almanya Şehirleri hakkında bir bilgilendirme yapmak istedik.

İşte başlıca Almanya’nın en iyi ve en büyük şehilrleri. Umarım bu paylaşımlarımız sizlere faydalı olur.

Almanya Hakkında Genel Bilgi

Almanya Şehir Rehberi

BERLİN

Berlin, Almanya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa Birliği’nin de (Londra’dan sonra) ikinci büyük şehridir.

DORTMUND

Dortmund Almanya’nın önemli şehirlerinden biridir. Ruhr bölgesinde bulunur ve Kuzey-Ren Wesfalya eyaletine bağlıdır.

DUSSELDORF

Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya eyâletinin başkentidir. Ayrıca Düsseldorf Vilayeti’nin (Regierungsbezirk)’de merkezidir.

FRANKFURT

Frankfurt (am Main) metropolü Almanya’nın finans ve kültür merkezidir. Almanya’nın doğusunda Oder Nehri’nin kıyısında “Frankfurt am Oder” olarak adlandırılan bir adaş şehir daha olduğundan burası Main kıyısındaki Frankfurt (Frankfurt am Main) olarak isimlendirilir.

MÜNİH

Münih, Bavyera Alpleri’nin kuzeyinde ve İsar nehri kıyısında kurulmuştur. Berlin ve Hamburg’dan sonra Almanya’nın en büyük üçüncü kenti olan Münih, Bavyera eyâletinin en büyük şehri ve başkentidir. Avrupa Birliği’nin ise on ikinci en büyük şehridir.

KONSTANZ

Almanya’nın İsviçre sınırında, Baden-Württemberg eyâletinde ve Konstanz Gölü kıyında yer alan bir kenttir.

KÖLN

Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır.

RADOLFZELL

27.000 kişilik nüfusu ile Constance Gölü kıyısına kurulmuş olan şehir İsviçre ve Black Forest’ a çok yakındır. Her çeşit su sporu ve doğa sporları yapmaya elverişli konumu ile şehir her yaştan ziyaretçiyi kendine çekmektedir.

RATZENRİED

Almanya-İsviçre sınırının bir bölümünde bulunan kasaba, etrafındaki tepelerle beraber kış sporları için ideal bir yerdir. Doğal güzelliklere sahip olan yer, Konstanz gölüne yarım saat uzaklıktadır.

REGENSBURG

Regensburg 140.000 nüfusuyla Tuna Nehri’nin kuzeye bakan kısmı ve Bavyera Eyaleti’nin tam kalbinde yer alır. Münih’in 120 km. kuzeyindedir.

STUTTGART

Stuttgart, Almanya’nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyaletinin başkenti ve en büyük belediyesi, Stuttgart vilayetinin (Regierungsbezirk) merkezidir.

Yukaradaki Şehirler tamamen Almanya ülkesine ait birbirindne güzel şehir isimleridir. Almanya hakkında daha geniş bir şekil de sizler de bilgi sahibi olmak yada Almanya’ya gideceksiniz Ama Almanca Dil Almanca konuşmasını bilmiyorsanız şayet bunu dert etmeyin, Almanya Sohbet odaları üzerin de sizler de Almanca pratik dil tercihinizi Gurbetci Alman Türk vadandaşlarımızın yardımı sayesinde kolay bir şekil de ilerletebilirsiniz. Sohbet odalarımız tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizlere hizmet vermektedir.

Almanya’yada çalışan Türk işcileri normal gecimlerini buradaki büyük firmalarda çalışarak ek bir gelir ve privat (özel) dediğimiz exstra işlerde çalışıp ekmek paralarını kazanmaktadırlar. Günlük iş stresi ve yaşanılan Türk Gurbet özlemini bizler de bir nebze olarak bu ayrılıpa ve hasrete son vermek için sizlere vermiş olduğumuz kaliteli ve seviyeli Almanyachat  sitemiz üzerinde sizler de chat sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

 

 

chat, chat siteleri
Ekleyen : - Tarih: 27 Temmuz 2015 - 17:50 - Okunma Sayısı : 487 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
almanya-bayan-siteleri

Almanya SohbetChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

konu baslık

İnternet üzerinden sohbet kavramıChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Özgül

20 Ağustos 2015 - 17:11

nik nasil alabilirim?


Günün Sözü: Zayıflar bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar. Nietzsche