. Chat Sitesi, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gelişen teknoloji ile sohbet etmek çok kolay..

Anasayfa > Genel > Gelişen teknoloji ile sohbet etmek çok kolay..
chat, chat siteleri

Teknolojinin Hayatımızda ki Yeri

Gelişen teknoloji ile beraber artık hayatımızın her alanında internet kullanmak mümkündür. Artık gündelik hayatta bile çok rahat yanımızda taşıyabildiğimiz akıllı telefonlar, tabletler ve laptoplar ile internette her zaman dolaşma imkanı elde ediyoruz.

Peki bu teknolojiden nasıl yararlanmamız gerekir. Bilinçsiz olarak yapılan internet kullanımları ile artık dolandırmak daha basit hale geldi. Özellikle sohbet etmek amacıyla girdiğimiz chat siteleri bunun en basit örneğidir.

Teknolojiyle beraber artık insanlarla tanışmak daha kolay oldu. Sohbet sitesi aracılığıyla birçok yeni insan ile arkadaş olduk. Fakat olunan bu arkadaşlıkların sonu bazen kötü bitebiliyor. İnternet üzerinden yapılan dolandırıcılık örnekleri bunun en güzel kanıtıdır. Hesabına para isteme ya da telefonuna kontör isteme gibi birçok dolandırıcılık haberlerinin basında okuduk. Bilinçsizce kullanılan internette ve saf insanların kandırılması günümüzde çok yaşandı. Bunun nedeni ise girilen her sitenin iyi olmadığıdır. Ve insanların sahte hesap açarak duygularımızla oynamasıdır.

Sohbet siteleri tabi ki bu anlamda bütün önlemleri alıyor. Sahte profil açan kişileri siteden uzaklaştırıyor. Ya da üye olurken sıkı bir güvenlik testi koyuyor. Bu açıdan takdir edilecek birçok site vardır. Bu yüzden sizde bizim sitemizi tercih edin ve sohbet siteleri arasında ki farkımızı görün.

Günümüzde internet başında vakit geçirmeyen yok gibidir. Artık bütün işlerimizi internet üzerinden yürütüyoruz. Banka işlemlerimizi, fatura ödemelerimizi ve kredi kartı ile alışverişi internet üzerinden kolaylıkla hallediyoruz. Bu işlemleri yaparken de bilgilerimizi sanal ortama taşımız oluyoruz. Bu bizim açımızdan hiç güvenli değildir. Çünkü sanal ortam üzerinden bilgilerimiz her an çalınabilir ve hesaplarımız boşaltılabilir. Ayrıca chat sohbet için bazen aylık ödemeler yapmamız gerekiyor. Bu ödemeleri kredi kartı üzerinden yaparak yine dolandırılma riskini göze almış oluyoruz. Bu gibi riskleri göze almak istemiyorsanız sizde bizim sitemizi tercih edin.

chat, chat siteleri
Ekleyen : - Tarih: 19 Nisan 2015 - 18:05 - Okunma Sayısı : 11 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Günün Sözü: Ümit en son kötülüktür, Çünkü işkenceyi uzatır. Nietzsche