. Chat Sitesi, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sanal Ortamda Kurulan Dostluklar

Anasayfa > Genel > Sanal Ortamda Kurulan Dostluklar
chat, chat siteleri

Bilişim çağında yaşadığımız şu son günlerde interneti 7’den 70’e herkes rahatça kullanabiliyor. Bu durumun insanları genelde asosyalliğe ittiği düşünülmektedir. Ancak bu durum bazılarına göre değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni chat sohbet üzerinden bazı insanların yeni arkadaşlıklar kurması ve bu arkadaşlıkları gerçek hayatta da devam ettirmesidir. Tabi bunun içinde girilen sitenin güzel ve iyi olması gerekir.

Peki güzel bir chat sitesi nasıl olmalıdır. İnsanların güzel vakit geçirmek için chat siteleri ve yöneticilerinden bekledikleri nelerdir. İnsanların chat siteleri yönetiminde bekledikleri ilk şey saygıdır. Çünkü bir chat sitesinde gerekli saygı ve nezaket yönetim tarafından gösterilmiyorsa üye tarafından hiç gösterilmiş. İşte bu tarz sitelerde de seviyeli sohbetler ve güzel arkadaşlıklar meydana gelmez.

Gereken saygıyı ve nezaketi yönetimden gören bir internet kullanıcısı bu sefer saygıyı karşısında sohbet etmek istediği insandan kişiden görmek ister. Tabi bu saygı her zaman gösterilmez. Burada işe yine sohbet siteleri yöneticileri girmektedir. Bu tarz üyeleri müşteri kaybederiz gözüyle bakmaz ve siteden uzaklaştırırsa hem sitenin nezihliğini sağlar hem de diğer kullanıcıların teşekkürünü alır.

Bunların dışında bir internet kullanıcısı sohbet edeceği siteye bakarken mutlaka tasarım ve logo gözüne çarpar. Kullanışsız bir tasarımı olan ve site içerisinde sohbet etmenin zor olduğu siteler genellikle pek tercih edilmezler. Bunun yerine insanların gözüne hoş gelen tasarımın olduğu siteler daha çok rağbet almaktadır.

Ve en önemli nokta site chat odalarının belli bir özelliğe göre ayrılık göstermesidir. Buna örnek olarak; Öğretmenler, Astronotlar, Çaylaklar, Şairler gibidir. Burada dikkat çektiğimiz yer ise sohbet edecek kişinin kendisini nereye yakın görüyorsa o sohbet odasında muhabbet edeceğidir. Böylece her anlamda bir internet kullanıcısına hitap edebilmek oldukça kolaydır. Bu yüzden sizde bizim sitemizi tercih edin ve diğer sohbet sitesi ile aramızda ki farkı kendi gözlerinizle görün.

chat, chat siteleri
Ekleyen : - Tarih: 24 Mayıs 2015 - 12:05 - Okunma Sayısı : 27 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Sıcak Dostlukların Bir Başka Adresi

Sıcak Dostlukların Bir Başka AdresiChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

konu baslık

Sohbet Sitemiz ile Keyifli Saatler GeçirinChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

konu baslık

Sohbet Siteleri Sizleri BekliyorChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Günün Sözü: Bazen susarsın.. yenilmiş sanırlar seni, eksik ve yaramaz. Unutma, susan bilir ki konuştuğu zaman kimse kaldıramaz. Know