. Chat Sitesi, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yeni Arkadaşlarla Sohbet Etmeye Başlayın..

Anasayfa > Genel > Yeni Arkadaşlarla Sohbet Etmeye Başlayın..
chat, chat siteleri

Yeni Arkadaşlarla Sohbet

Teknolojinin bu kadar geliştiği günümüzde yeni arkadaşlar dahi sohbet sitesi sayesinde çok kolay şekilde bulunabilmektedir. Sohbet etmek, dertlerini paylaşmak herkesin en temel ihtiyacıdır. Günümüzde ise gerçek arkadaşlıklar kurmak gerçekten hiç kolay olmamaktadır. Çoğu insanın artık farklı kişilerle tanışma ihtiyacından ortaya çıkan chat siteleri oldukça tercih edilmesiyle dikkat çekmektedir. Önceleri daha çok sırf merak edildiği için ziyaret edilen chat sohbet siteleri, artık kalıcı arkadaşlıkların kurulabildiği bir alan haline gelmiştir. Sohbet siteleri sayesinde yıllarca arkadaşlığı devam eden kişiler bulunmaktadır.

Bu kişilerin arkadaşlıklarının kalıcı olmasının sebebi ise hiç şüphesiz birbirlerini sadece arkadaşlık isteği nedeni ile bulmalıdır. Yani chat sohbet ortamında herkesin amacı bellidir ve kimse kimseye yalan söylemek istemez. Hiç tanımadığı kişilerle ancak bu şekilde seviyeli bir arkadaşlığa yelken açabileceğini bilir ve ona göre hareket eder. Günümüzde sohbet siteleri konusunda önyargıların yıkılmasının sebebi de budur. Gerçek arkadaşlık isteyen hiç kimse karşısındakine kolay kolay yalan söylememektedir. Bu da kalıcı arkadaşlıkların olmasını sağlamaktadır. İnsanların chat siteleri hakkında daha olumlu düşünmesinin bir diğer nedeni de, konuşmak yerine bazen yazma gereksinimlerinin daha fazla olmasıdır.

Sohbet siteleri görme, yazma ve sesli bir şekilde görüşme imkanı sağlasa da bazen insanlar görmeden, konuşmadan sadece yazarak anlaşmayı tercih ederler. Sohbet siteleri bu nedenle de tercih edilmektedir. Kişi o an ne kadar üzgün olduğunu göstermek yerine kendini sadece sözlerle çok kolay şekilde ifade edebilmektedir. Bu da kişide farklı bir rahatlama yaratmaktadır. Bu sitelerde kişi, tamamen özgür hisseder kendini ve istemediği an başından atamadığı bir arkadaşı yoktur hiçbir zaman yanında. Karşısındaki sadece istediği an olabilecek gerçek bir dosttur. Bu da herkesin hayalindeki bir arkadaşlık modelidir.

chat, chat siteleri
Ekleyen : - Tarih: 20 Nisan 2015 - 18:33 - Okunma Sayısı : 24 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
konu baslık

Gelişen internet ve sohbet siteleriChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

konu baslık

En iyi Sohbet ve Arkadaşlık SitesiChatSitesi.Org Sizin Siteniz..

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Günün Sözü: Arada bir düşmüş taklidi yapacaksın ki. Kahpeleri öğreneceksin. Know